Zeiljacht Dehler 37
vanuit Medemblik aan het IJsselmeer
“Snel en zeer compleet uitgerust zeiljacht met uitstekende zeileigenschappen!”
3 ruime hutten + 2 royale slaapbanken, 6-8 slaapplaatsen
verwarming, warm water, toilet en douche
Doorgelat grootzeil met main-drop-system en rolfok
Gennaker los bij te huren
Single-line reef systeem (reven met 1 lijn vanuit kuip)
Plotter; tablet met Navionics (zowel buiten als binnen te installeren!)
Centrale automatische lier (heerlijk bij het hijsen en trimmen van het grootzeil)
Nieuwe stuurautomaat (2020), marifoon, gps en log (2018)
Nieuwe inklapbare schroef (2019) voor meer snelheid en geen geluid bij zeilen
Radio/CD met bluetooth connectie en speakers in salon en kuip
Gasfornuis met oven en koelkast met vriesvak
Kuiptent en nieuwe buiskap (2020)
Winnaar Ronde om Noordholland 2017 (de uitslag lees je hier)
Deze Dehler 37 CWS uit 1993 wordt verhuurd vanuit onze haven in Medemblik. Alle lijnen komen bijeen bij de electrische lier vlak voor het stuurwiel waardoor alles vanaf het roer te bedienen is. Hierdoor is de kuip vrij van lijnen en kan de stuurman alle zeilen vanaf het roer bedienen! Dit is niet alleen gemakkelijk maar ook nog eens veilig doordat er geen lijnen in de kuip rondslingeren.
Deze Dehler 37 is voor zowel de beginnende als de veeleisende zeiler een schitterend jacht wat op alle koersen (zeker ook hoog aan de wind) snel en comfortabel vaart. Bij weinig wind behaalt u al direct een goede snelheid waardoor u minimaal hoeft te motoren. Bij veel wind is het schip uitermate stabiel.
Door het single line reef system is het grootzeil volledig vanuit de kuip met de electrische lier te reven. Het schip wordt desgewenst afgeleverd met een gennaker voor de ruimewindse rakken (ervaring hiermee is wel vereist).
Het interieur is doordacht gemaakt met veel opbergruimte en een aparte toiletruimte met wastafel in het midden van het schip. De boot heeft ook nog eens een kuiptent waardoor de leefruimte op koude en winderige dagen nog eens vergroot wordt. De sfeerverlichting in de kajuit zorgt voor gezellige avonden! De banken zitten zacht en comfortabel. De rugleuning kan naar voren worden geklapt zodat de 2 banken 2 lekkere ruime bedden worden.
Boek de Dehler 37 hieronder voor een onvergetelijke vakantie of weekeinde!
Over Medemblik aan het IJsselmeer
Dit jacht ligt in de prachtige Pekelharinghaven van Medemblik (check de lokatie op Google Maps). Vanuit Medemblik is het slechts 11 mijl (doorgaans korter dan 2 uurtjes) zeilen naar Stavoren van waaruit je direct de Friese Meren op vaart. Ook de Waddenzee is op niet meer dan 2 uur zeilen (eveneens circa 11 mijl) te bereiken via de sluizen van Den Oever. Medemblik staat bekend als een gezellige oude havenstad met op circa 200 meter van de haven een winkelstraat met leuke kledingzaken, restaurantjes, barretjes, supermarkt en nog veel meer. Meer informatie over de mogelijkheden lees je op deze sites: Toeristen Informatie, In Medemblik en You Medemblik. Mocht je iets leuks willen doen op de dag van vertrek of terugkomst dan kun je bijvoorbeeld kasteel Radboud (direct naast de haven), het stoommachinemuseum of het bakkerijmuseum (in de winkelstraat) bezoeken. Direct naast de haven is ook een prachtig parkje met daarin een restaurant (Koekenbier) met een speeltuin voor de kids en een midgetgolf baan. Om de omgeving te bekijken kun je bij het havenkantoor fietsen huren.
Wil je meer weten over zeilen op het IJsselmeer? Bekijk dan onze artikelen over het IJsselmeer en de mooie plaatsen er omheen zoals Hoorn, Lemmer of Enkhuizen. Of lees de basismanouvres van het zeilen weer even door.
Ook voor een opfriscursus met een van onze schippers ben je bij Happy Sailing aan het juiste adres!
Zeiljacht Dehler 37 aan het IJsselmeer huren
Afwijkende periodes zijn in overleg mogelijk
Is dit zeiljacht niet meer beschikbaar?
Bekijk dan hier de beschikbaarheid van al onze zeilboten in 1 overzicht.
Vragen?
Voor vragen over deze zeilboot of het boeken daarvan kun je altijd contact met ons opnemen
via 0229 750 739 of per mail.
We zijn je graag optimaal van dienst bij het realiseren van jullie zeilvakantie!
Be Happy, soon you will be Sailing!
Beoordeel dit zeiljacht

Product Name: Dehler 37 CWS
Heerlijk gezeild
We hebben heerlijk gezeild op deze Dehler 37. Welliswaar een wat oudere boot, maar je haalt iedereen in op het water!
Did you find this review helpful? Yes (1)No
We hebben heerlijk gezeild op deze Dehler 37. Absoluut een fantastische zeiler en zeker aan te raden voor de echte zeilers onder ons.
echt goed
Did you find this review helpful? Yes (1)No
Werkelijk fantastische boot. Wel iets ouder maar goed onderhouden en zeilt uitstekend. Aanrader als je voor het zeilen gaat.
Did you find this review helpful? Yes (2)No
Super jacht en goede service
Deze Dehler 37 is echt een super jacht om mee te zeilen. We hebben er enorm van genoten.
We hadden last minute nog extra beddengoed nodig en dit werd direct voor ons geregeld.
Dank jullie Happy Sailing voor de mooie vakantie!
Did you find this review helpful? Yes (1)No
Complimenten voor Simon en zijn team. Open communicatie vooraf, gastvrije ontvangst, goede instructie bij aanvang huur. Wij hebben een heerlijke week op de Roelien, een Dehler 37 CWS gezeild. Op het IJsselmeer en naar Vlieland en Terschellingen. Windkracht 5 onder vol tuig – 8 knopen gehaald. Hartelijk dank Simon, met ere Happy Sailling!
Did you find this review helpful? Yes (3)No
We hebben de Dehler 37 gehuurd. Alles was prima voorelkaar: bedden opgemaakt, zelfs een krat met eten dat we besteld hadden stond aan boord! De boot zelf is zeer goed op orde, geen enkel gebrek aangetroffen. Gaan we nog een keer doen!