vanuit Lemmer aan het IJsselmeer


Volledig gerenoveerd in 2016 met boegschroef en nieuwe betimmering!
Volledig gerenoveerd in 2016 boegschroef en nieuwe betimmering!
“Eenvoudig manoeuvreren op deze Bavaria 32 met boegschroef”
⦿ 2 Hutten
⦿ 4 (6) Slaapplaatsen
⦿ Volledige renovatie interieur 2016
⦿ Doorgelat grootzeil met Lazy bag en rolfok
⦿ Diepgang 1,65 m
⦿ Teakhouten dek
⦿ Warm water (boiler), toilet, douche en koelkast
⦿ Boegschroef en 30 pk motor
⦿ Kaartplotter, snelheidslog, dieptemeter en marifoon
ZEILBOOT BAVARIA 32 HUREN
Afwijkende periodes zijn in overleg mogelijk
Is dit zeiljacht niet meer beschikbaar?
Klik dan hier voor de beschikbaarheid van al onze zeilboten in 1 overzicht.
Vragen?
Voor vragen over deze zeilboot of het boeken daarvan kun je altijd contact met ons opnemen
via 0229 750 739 of per mail.
We zijn je graag optimaal van dienst bij het realiseren van jullie zeilvakantie!
Be Happy, soon you will be Sailing!
Zeilboot Bavaria 32 ‘Joep’
Deze Bavaria 32 is in 2016 weer helemaal top gemaakt met een grondige refit vn het hele jacht waarbij vrijwel alles vernieuwd is. Daarbij heeft de zeilboot 2 lekkere ruime hutten en eventueel kunnen er nog 2 mensen slapen op de slaapbanken in de salon.
Het is een ideale boot voor een stel of gezin van 4 of 5.
Bavaria jachten staan natuurlijk bekend om hun heerlijk ruime indeling en dat geldt ook voor deze Bavaria 32. Fijne bijkomstigheid is dat menig zeiler van mening is dat de Bavaria jachten van generatie rondom 2002 beter zeilen dan de jongere jachten van Bavaria.
Al met al een leuk zeiljacht voor een ontspannen zeilvakantie.
Thuishaven Lemmer
Lemmer is een van de fantastische havenplaatsen aan het IJsselmeer. Het oude centrum zit vol leuke restaurants, kroegjes en winkeltjes. Het jacht ligt in haven De Lemsterbaai; dit is midden in het centrum gelegen. Je kunt er goed parkeren en je hoeft niet door sluizen of bruggen te varen om er te komen.
Tevens is Lemmer een mooie startlocatie om vandaaruit de andere havenplaatsen rondom het IJsselmeer en Markermeer te verkennen. Met voldoende ervaring zijn de Wadden eilanden natuurlijk ook een optie.